ADVOC Real Estate Conference

W piątek 21 kwietnia 2017 odbyła się trzecia edycja ADVOC Real Estate Conference "INWESTYCJE W SEKTORZE HOSPITALITY I EWOLUCJA RYNKU W KIERUNKU NOWYCH MODELI USŁUG HOSPITALITY", której gospodarzem była kancelaria BSJP.

Konferencja zgromadziła uczestników i prelegentów z 12 krajów. Moderatorem panelu porannego był dr Jörn Brockhuis. Konferencję rozpoczął Frederic Le Fichoux [MIRICS Partner, Cushman & Wakefield], przybliżając uczestnikom rynek inwestycji hotelarskich w Europie oraz najnowsze trendy globalne w tym sektorze. Następnie Adrian Bojczuk [Associate Director, BNP Paribas Real Estate] opowiadał o rynku hotelarskim w Polsce. Transakcje hotelarskie były tematem wypowiedzi Christiana Fojtla [Managing Director and Partner, WX Management Services], po którym wystąpił Johannes Bauer [Asset Management CEE, S+B Gruppe AG], mówiąc o inwestycjach i zarządzaniu hotelami. Podczas sesji popołudniowej odbyła się dyskusja panelowa, której moderatorem była Giulia Comparini [Cocuzza & Associati].

Część merytoryczna zakończyła się uroczystym bankietem z okazji 15-lecia kancelarii BSJP oraz wycieczką do nowego biura kancelarii w Warszawie.