BSJP na największych Targach CSR w Polsce

Zapraszamy na największe wydarzenie w Polsce poświęcone społecznej odpowiedzialności biznesu – 8. Targi CSR online. Eksperci kancelarii BSJP będą Państwu towarzyszyć przez 5 kolejnych dni, podczas których będą moderować tzw. gorące stoliki dyskusyjne na platformie REMO Conference oraz wirtualne stoisko na platformie webEXPO, a także podczas codziennych transmisji z konferencji.

Wydarzenie będzie doskonałą okazją do zaprezentowania przez biznes, instytucje i organizacje pozarządowe działań w obszarze CSR i zrównoważonego rozwoju, a także sposobem na zgłębienie wiedzy o możliwych praktykach w zakresie społecznej odpowiedzialności.

Szczególnie zapraszamy do gorącego stolika BSJP, przy którym codziennie od 14:00 do 15:30 będzie okazja do dyskusji z naszymi ekspertami:

05 października:

adwokat Maciej Prusak: prawo rolne, pozyskiwanie wsparcia dla rolnictwa, prawo ochrony środowiska

06 października:

dr Katarzyna Domańska-Mołdawa: bankowość, finanse, restrukturyzacja

07 października:

dr Ewa Boryczko: ochrona danych osobowych i prawo pracy

08 października:

radca prawny Dag Nilsson: prawo spółek, handlowe, M&A oraz joint ventures

09 października:

adwokat i rzecznik patentowy Marcin Kroll: ochrona własności intelektualnej, znaki towarowe, patenty


Szczegóły dotyczące udziału w sesji networkingowej znajdą Państwo TUTAJ.

Z kolei ze stoiska BSJP będą Państwo mogli pobrać szereg informacji dotyczących aktywności naszej Kancelarii, m.in. informacji odnośnie doradztwa świadczonego w obszarze ochrony środowiska naturalnego oraz inwestycji w rolnictwo ekologiczne, a także społecznej odpowiedzialności pracodawców, w tym w zakresie wdrażania w miejscu pracy polityk antymobbingowych i antydyskryminacyjnych oraz rozwiązań wspierających równowagę pomiędzy życiem zawodowym a prywatnym pracowników.

Dla zapewnienia komfortu i bezpieczeństwa uczestników w tym szczególnym okresie całe wydarzenie odbędzie się w przestrzeni wirtualnej, dzięki czemu można wziąć w nim udział bez wychodzenia z domu.

Targi CSR są największym wydarzeniem CSR-owym w Polsce, organizowanym od 2005 roku, co dwa lata, przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Pełen program i szczegóły znajdą Państwo TUTAJ.