BSJP na targach EXPO REAL w Monachium

Kancelaria BSJP zagości na 19. edycji tragów EXPO REAL w Monachium. 
Dr. Jörn Brockhuis, partner-założyciel BSJP, zasiądzie w międzynarodowym panelu dyskusyjnym.


W dniach 4-6 października w Monachium odbędą się 19. Międzynarodowe Tragi Inwestycji i Nieruchomości EXPO REAL. Expo Real to największe spotkanie wystawiennicze w Europie dla przedsiębiorców z branży nieruchomości, w tym podmiotów działających na rynkach inwestycji, budowy i finansowania nieruchomości komercyjnych.

W tym roku kancelaria BSJP zaznaczy swoją obecność na Expo Real jako jeden z ekspertów z regionu CEE, a jej partner-założyciel, Dr. Jörn Brockhuis, weźmie udział w tematycznym panelu dyskusyjnym. Dr. Brockhuis wystąpi przed słuchaczami Investment Locations Forum, cyklu spotkań dyskusyjnych, których uczestnicy podejmą próbę analizy sytuacji inwestycyjnej w Europie, Azji i Ameryce Północnej, z uwzględnieniem Polski jako lidera pod względem liczby i wielkości transakcji nieruchomościowych w regionie CEE. Dr. Brockhuis weźmie udział w rozmowie o polskim rynku nieruchomości komercyjnych i mieszkaniowych.

Investment Locations Forum będzie zlokalizowane w Hali A1 (stanowisko 040). Rozmowa dotycząca Polski odbędzie się w środę, 5 października 2016 roku o godz. 14:00. Językiem dyskusji będzie język angielski.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie www.exporeal.net.