BSJP oraz NILSSON & PARTNERS łączą siły


BSJP Brockhuis Jurczak Prusak Sp. k. oraz Nilsson & Partners Adwokaci i Radcowie Prawni Sp. p. mają przyjemność poinformować, że od dnia 1 grudnia 2016 r. zacieśniły współpracę poprzez połączenie swoich kompetencji i zasobów. 

Posunięcie to znacznie rozszerzy zakres wiedzy będącej do dyspozycji Klientów obu firm, umożliwiając im dostęp do specjalistów, know-how oraz doświadczenia firmy partnerskiej. Klienci będą mogli czerpać korzyści z komplementarnych kwalifikacji z zakresu wszystkich obszarów praktyki prawnej obu kancelarii, jak również specjalizacji geograficznej, którą każda z nich wypracowała przez lata.

Obie kancelarie od wielu lat aktywnie działają na polskim rynku, doradzając inwestorom i przedsiębiorstwom, ze szczególnym uwzględnieniem podmiotów zagranicznych. Oferują im najwyższej jakości usługi prawne, które łączą w sobie wiedzę na temat miejscowego biznesu, kultury i prawa z najwyższymi międzynarodowymi standardami branży prawniczej.

Pozostając w pełni odrębnym, wyspecjalizowanym podmiotem, kancelaria Nilsson & Partners dołączy do Grupy BSJP. W rezultacie Grupa będzie mogła oferować Klientom połączone usługi ponad 70 prawników w 7 strategicznych lokalizacjach w Polsce, jak również specjalistyczne doradztwo prawne obejmujące swoim zasięgiem Niemcy i Austrię, a także cały obszar Skandynawii oraz Wielkiej Brytanii. Obok usług prawnych Grupa będzie dostarczała swoim Klientom usługi doradztwa podatkowego, usługi audytorskie, usługi księgowe oraz usługi doradztwa gospodarczego.

Dag Nilsson i Jörn Brockhuis zgodnie komentują: "Posunięcie to postrzegamy jako wielką szansę na wzmocnienie naszej pozycji na rynku poprzez wykorzystanie synergii zarówno w odniesieniu do obszarów praktyki, jak i specjalizacji geograficznej. Jednakże największe znaczenie ma to, że nasi Klienci będą mogli skorzystać na przedmiotowej współpracy poprzez uzyskanie dostępu do rozszerzonych kompetencji".

Więcej informacji na temat współpracy partnerskiej obu kancelarii udzielą Państwu Dr. Jörn Brockhuis (joern.brockhuis@bsjp.pl) oraz mec. Dag Nilsson (dag.nilsson@nilssonlegal.com).

Zdjęcie: Dag Nilsson