BSJP partnerem prawnym VIII Kongresu Infrastruktury Polskiej

Zapraszamy na kolejną edycję Kongresu Infrastruktury Polskiej, której partnerem prawnym, jak co roku, jest nasza Kancelaria. Ósma edycja przeniesiona została do przestrzeni wirtualnej, dzięki czemu dostęp do prelekcji i dyskusji zyskuje jeszcze szersze grono osób.

VIII Kongres Infrastruktury Polskiej poświęcony został inwestycjom i infrastrukturze przyszłości. Pierwszego dnia, w którym omówione zostaną główne aspekty planowania inwestycji, udział biorą eksperci BSJP r. pr. Krzysztof Kowalczyk oraz r. pr. Jarosław Sroka.

Mecenas Kowalczyk pojawi się w debacie „Jaka będzie najbliższa dekada dla polskiej infrastruktury?”, w której poruszone zostaną m.in. kwestię wyzwań, jakie pojawiają się w związku z pandemią oraz zabezpieczenia sektora budownictwa na wypadek długotrwałych skutków ekonomicznych kryzysu spowodowanego przez COVID-19. Z kolei mec. Sroka weźmie udział w dyskusji dotyczącej zamówień publicznych, podczas której również pojawi się wątek wpływu koronawirusa na kondycję rynku infrastrukturalnego.

Tegoroczny Kongres Infrastruktury Polskiej organizowany przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR oraz Rynek Infrastruktury odbywa się od 17 do 19 czerwca. Szczegółowe informacje znajdą Państwo TUTAJ.