BSJP rozbudowuje praktykę własności intelektualnej i prawa nowych technologii

Z początkiem czerwca do zespołu kancelarii BSJP dołączyła Monika Susałko, radca prawny z ponad 15-letnim doświadczeniem w branży.

Mecenas Susałko jest ekspertem z zakresu nowych technologii, prawa własności intelektualnej i przemysłowej oraz prawa spółek. Wcześniej pełniła przez wiele lat funkcję Dyrektor Działu Prawnego w korporacji z sektora IT.

Mecenas Susałko specjalizuje się we wspieraniu projektów wdrożeniowych oraz bieżącej działalności biznesowej spółek z branży IT, w tym ich przekształceń kapitałowych. Prowadzi spory z zakresu naruszeń praw własności intelektualnej, ze szczególnym uwzględnieniem specyfiki branży IT. Posiada certyfikaty zarządzania projektami (Prince2). 

W kancelarii BSJP mecenas Susałko wesprze swoim doświadczeniem departamenty prawa własności intelektualnej i przemysłowej oraz prawa nowych technologii, kierowane przez adwokat Janinę Ligner-Żeromską

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące Państwa działalności gospodarczej, które należą do zakresu kompetencji mecenas Susałko, zapraszamy do kontaktu na adres: monika.susalko@bsjp.pl.