BSJP z nagrodą MADE IN POLAND 2022

Na początku czerwca mieliśmy przyjemność gościć w Berlinie na wydarzeniu „Made in Poland", czyli kongresie polskich producentów, dystrybutorów i usługodawców.

Wydarzenie obfitowało w liczne atrakcje – panele dyskusyjne i wykłady. W debacie dotyczącej przyszłości sektora energetycznego w Polsce udział wziął r. pr. Dominik Sołtysiak, który dyskutował o osiągnięciu neutralności klimatycznej, inflacji oraz opłacalności inwestycji w odnawialne źródła energii, m.in. w kontekście modyfikacji zasady 10H, która od sześciu lat skutecznie hamuje rozwój energetyki wiatrowej w Polsce.

Podczas kongresu wręczono innowacyjnym firmom z Polski nagrody „Made in Poland 2022". Wśród laureatów znalazła się Kancelaria BSJP, która została wyróżniona za nowatorskie podejście do prowadzenia kancelarii oraz promowanie polskich usług na arenie międzynarodowej.

W trakcie wydarzenia reprezentowali nas Partnerzy BSJP: r. pr. Piotr Jurczak, adw. Maciej Prusak, r. pr. Jarosław Sroka, r. pr. / Rechtsanwalt Christoph Garschynski, r. pr. Maciej Kuropatwiński, r. pr. Dominik Sołtysiak i adw. Andrzej Preiss.