Janina Ligner-Żeromska w gronie "Znanych ekspertek"

Mecenas Janina Ligner-Żeromska, adwokat / partner w kancelarii BSJP, została wyróżniona w kampanii społecznej "Znane ekspertki", a jej profil został umieszczony w interaktywnej bazie dostępnej na stronie

http://www.znaneekspertki.pl/

Celem kampanii jest zwiększenie reprezentacji kobiet w programach informacyjnych i publicystycznych, zwłaszcza o tematyce ekonomicznej oraz na strategicznych konferencjach gospodarczych, relacjonowanych przez polskie i zagraniczne media. Beneficjentkami tych działań są ekspertki m.in. z różnych instytucji naukowych, firm doradczych, administracji publicznej, a także kobiety zasiadające w zarządach i radach nadzorczych spółek, zwłaszcza w kluczowych dla Polski obszarach, takich jak energia, finanse, czy nowe technologie.

Jednym z głównych elementów kampanii jest interaktywna baza ekspertek, dzięki której wydawcy programów publicystycznych, dziennikarze i organizatorzy konferencji otrzymają dostęp online do rozbudowywanej sukcesywnie listy przygotowanych do wypowiedzi publicznych kobiet z różnych dziedzin nauki, administracji i gospodarki.