Kancelaria BSJP powiększa grono partnerów i uruchamia specjalizację BSJP French

Z przyjemnością informujemy, iż z początkiem stycznia do grona wspólników kancelarii BSJP dołączyła dr Ewa Boryczko, która pokieruje zespołem BSJP French.

Dr Ewa Boryczko jest ekspertem prawa handlowego, z wieloletnim doświadczeniem w doradztwie prawnym na rzecz przedsiębiorców z francuskiego obszaru językowego. Zajmuje się kompleksową obsługą prawną dużych przedsiębiorstw, w szczególności zakładów przemysłowych i sieci handlowych. Doradza w sprawach związanych z tworzeniem spółek oraz łączeniem, podziałami i przekształcaniem spółek, również w ramach restrukturyzacji grup kapitałowych i holdingów.

Jest autorką wielu publikacji z zakresu prawa handlowego. Dotychczas dr Ewa Boryczko kierowała zespołem kancelarii BMSP.

Dzięki szerokiemu doświadczeniu nowego Partnera, kancelaria poszerza zakres swoich usług o nową specjalizację BSJP French, w ramach której będziemy wspierać podmioty francuskie działające w Polsce oraz polskie firmy prowadzące interesy we Francji.

Wspólnie z dr Ewą Boryczko do kancelarii dołącza zespół specjalistów z zakresu m.in. prawa własności intelektualnej i nowych technologii, ubezpieczeń i prawa pracy: radca prawny Andrzej Załęski, adwokat Maciej Jura oraz adwokat Michał Włodarczyk. Tym samym kancelaria BSJP otrzymuje mocne wsparcie eksperckie w zakresie prowadzenia spraw związanych z ochroną prywatności, w szczególności ochroną danych osobowych, w tym zgodnością z przepisami RODO.

Połączenie wzmacnia pozycję rynkową i kompetencje kancelarii BSJP, która oferuje swoim klientom doradztwo świadczone przez ponad 70 prawników, doradców podatkowych i audytorów w czterech biurach: Gdańsku, Katowicach, Poznaniu i w Warszawie. BSJP jest również częścią grupy ETL, zapewniającej kompleksową obsługę prawną, podatkową i audytową przeszło 200.000 klientów w ponad 50 krajach na całym świecie.

Więcej informacji na temat ww. zmian dotyczących rozwoju kancelarii BSJP udzielą Państwu Maciej Prusak (maciej.prusak@bsjp.pl) oraz dr Ewa Boryczko (ewa.boryczko@bsjp.pl).