Konferencja: Roszczenia związane z Covid-19 w budownictwie

Zapraszamy na siódmą edycję konferencji SIDiR, którą co roku wspólnie organizują Stowarzyszenie Inżynierów Doradców i Rzeczoznawców oraz Sąd Arbitrażowy przy SIDIR w Warszawie. W tym roku spotkanie odbywa się pod nazwą: „Roszczenia związane z Covid-19 w budownictwie. Strategie i sposoby dochodzenia roszczeń w rzeczywistości covidowej", a kancelaria BSJP jest jednym z Partnerów Konferencji. Wśród ekspertów wydarzenia znalazł się radca prawny Krzysztof Kowalczyk, wpisany na listę arbitrów Sądu Arbitrażowego przy SIDIR.

Mec. Kowalczyk weźmie udział w panelu dyskusyjnym „COVID-19 – siła wyższa czy opóźnienia spowodowane przez władze?", podczas którego poruszone zostaną aspekty prawne i kontraktowe. Ponadto w trakcie dwudniowego wydarzenia nie zabraknie tematów związanych z metodami dokumentowania i dowodzenia wpływu COVID-19 na roszczenia, narzędziami motywacji w efektywnej realizacji inwestycji budowlanych czy mediacjami w sektorze inwestycji budowlanych.

Konferencja, która zaplanowana jest na 10 i 11 marca 2021 w formule online adresowana jest do uczestników rynku inwestycji budowlanych, w tym zamawiających publicznych, samorządowych i komercyjnych, wykonawców, podwykonawców, Inżynierów Konsultantów i prawników, wspierających proces inwestycyjny. Szczegóły wydarzenia znajdą Państwo TUTAJ.