WINDENERGIETAGE 2016: Relacja z wydarzenia


Prawnicy kancelarii BSJP, adwokat Dominik Sołtysiak i adwokat Maciej Prusak, uczestniczą w 25. targach energetyki wiatrowej w Poczdamie "WINDENERGIETAGE 2016"

Nasze stanowisko cieszy się dużą rozpoznawalnością wśród niemieckich firm aktywnych na rynku polskim. Marka BSJP kojarzy się niemieckim inwestorom z trwałością na polskim rynku i dużym doświadczeniem doradczym. 

Gracze niemieccy z obszaru energetyki odnawialnej są bardzo zaniepokojeni zmianami na polskim rynku energetycznym. Na szczęście osoby pracujące na rzecz niemieckich podmiotów ciągle wierzą w siłę i możliwości polskiej energetyki odnawialnej i w to, że odwrót od energetyki wiatrowej jest u nas tylko czasowy. Niemieckie firmy wobec potencjału naszego rynku nie chcą wycofywać się z Polski i myślą o inwestycjach w naszym kraju, zamierzają poczekać na refleksję polskiego regulatora i na zmianę obecnej polityki w energetyce. Nasi prawnicy pozyskali na targach nowych Klientów.


   
Zdjęcia: BSJP

Jeśli są Państwo zainteresowani bliższymi informacjami na temat rynku energetyki w Polsce, zapraszamy do kontaktu na adres maciej.prusak@bsjp.pl lub dominik.soltysiak@bsjp.pl.