International

ETL International

Księgowość, podatki, doradztwo prawne, audyt oraz doradztwo biznesowe

ETL International to globalna sieć, która zrzesza ponad 800 firm partnerskich świadczących usługi księgowe, podatkowe, doradztwa prawnego oraz doradztwa biznesowego na rzecz głównie małych i średnich przedsiębiorstw. Przynależność do interdyscyplinarnej sieci umożliwia zapewnienie klientom przez wszystkie firmy partnerskie grupy ETL zintegrowanych usług opartych na zrównoważonych rozwiązaniach. Sprawna współpraca biur w ponad 40 krajach i ponad 7000 pracowników stwarza efektywne i konstruktywne synergie oraz przynosi korzyści zarówno klientom, jak i samym partnerom. Z jednej strony rosnący zasięg regionalny pozwala zapewnić osobistą pomoc każdemu klientowi. Z drugiej strony wszyscy partnerzy ETL International czerpią korzyści ze zróżnicowanych w obrębie sieci kompetencji. Powstaje dzięki temu niezwykle wydajne połączenie wiedzy o rynku lokalnym, rozległego doświadczenia transgranicznego oraz pionowego modelu know-how.

Celem ETL International jest stworzenie struktur, które sprostają wyzwaniu nieustannego dopasowania w zakresie przepisów podatkowych i prawnych. W ten sposób nasze usługi doradcze dążą do płynnej integracji wszystkich potrzeb naszych klientów.

Więcej informacji na:

ADVOC

ADVOC to międzynarodowa sieć niezależnych firm prawniczych, której członkowie dzielą się wiedzą i doświadczeniem w ramach systemów prawnych na całym świecie. Każda kancelaria zrzeszona w sieci ADVOC może pochwalić się udokumentowaną historią natychmiastowej odpowiedzi na zapotrzebowania klientów innych firm członkowskich i jest gotowa dołożyć wszelkich starań, aby wszyscy klienci byli więcej niż zadowoleni z poziomu świadczonych usług. Kandydaci do sieci ADVOC wybierani są ze względu na ich szerokie doświadczenie w działalności gospodarczej w danym regionie.

Więcej informacji na:

International Healthcare Circle

International Healthcare Circle powstała z inicjatywy prawników kancelarii ENDEMANN.SCHMIDT. Jest to międzynarodowa grupa zrzeszająca ekspertów z dziedziny opieki zdrowotnej, którzy skupiają się wokół kwestii związanych z ochroną zdrowia, takich jak prawo medyczne, prawo zamówień publicznych czy zarządzanie informacją. International Healthcare Circle powstała celem świadczenia kompleksowego doradztwa na poziomie wielu różnych jurysdykcji.

Więcej informacji znajdą Państwo tutaj.