O nas

O nas
BSJP Brockhuis Jurczak Prusak Sroka Nilsson Sp. k. jest jedną z wiodących kancelarii prawnych w Polsce świadczących usługi doradztwa w zakresie prawa gospodarczego. Dzięki sile zespołu ponad 70 adwokatów, radców prawnych, doradców podatkowych, rzeczników patentowych i biegłych rewidentów w czterech oddziałach na terenie Polski (Gdańsk, Katowice, Poznań, Warszawa), oferujemy kompleksowe i zindywidualizowane doradztwo dla podmiotów krajowych i zagranicznych, w szczególności dla przedsiębiorstw, gospodarstw rolnych oraz instytucji finansowych. Od niedawna jesteśmy obecni również w Niemczech, tj. w Berlinie i Essen. Z kolei w Polsce, zapewniając najwyższej jakości obsługę prawną i podatkową przedsiębiorców krajowych oraz inwestorów zagranicznych, BSJP rok do roku umacnia swoją wysoką pozycję na rynku.

Międzynarodowy zasięg
Jako jedyna kancelaria w Polsce jesteśmy członkiem międzynarodowej sieci niezależnych firm prawniczych ADVOC, zrzeszającej 95 kancelarii prawnych z ponad 70 krajów na świecie, co umożliwia skuteczne doradztwo klientom wszędzie tam, gdzie nas potrzebują. 

Jesteśmy również członkiem m.in. Shiparrested.com, Polsko-Niemieckiej Izby Przemysłowo-Handlowej AHK oraz Grupy ETL. Grupa ETL reprezentowana jest w Niemczech przez ponad 790 kancelarii i działa w ponad 50 krajach świata. W dziedzinie doradztwa podatkowego ETL jest liderem rynku niemieckiego wymienianym pośród 5 najlepszych firm audytorskich i doradztwa podatkowego w Niemczech, którego przychody wynoszą ok. 730 mln euro rocznie.

Nasze podejście
W BSJP wierzymy, że doradztwo prawne to znacznie więcej niż tylko rozwiązywanie problemów naszych klientów - naszym najważniejszym zadaniem jest bowiem zaoferowanie Państwu takich narzędzi, które umożliwią realizację Państwa ambitnych celów i wizji. Dążymy do opracowania innowacyjnych koncepcji, które, wspierane znajomością rynku, będą stanowiły siłę napędową Państwa biznesu. To właśnie dlatego działamy proaktywnie i przewidująco, stale poszukując sposobów, aby być zawsze o jeden krok do przodu i generować korzyści dla Państwa firmy. 


'Wpływowa siła prawnicza w Europie o rozległych powiązaniach międzynarodowych.
Legal 500

'Elastyczność, kreatywność, konsekwencja. 
Chambers and Partners


BSJP w liczbach
2001 rok założenia
Katowice

4 oddziały w Polsce
Gdańsk / Katowice / Poznań / Warszawa 

3 sekcje zagraniczne
BSJP in Germany / BSJP Nordic / BSJP Dutch

6 głównych sektorów doradztwa 
rolnictwo, ochrona środowiska i usługi publiczne / bankowość, finanse i restrukturyzacja / spółki, podatki i compliance / infrastruktura, nieruchomości i inwestycje budowalne / spory sądowe, arbitraż i mediacja / patenty

Ponad 70 ekspertów
adwokaci / radcowie prawni / doradcy podatkowi/ biegli rewidenci / rzecznicy patentowi

7 języków
polski / angielski / niemiecki / rosyjski / szwedzki / francuski / włoski


BSJP Brockhuis Jurczak Prusak Sroka Nilsson Sp. k. 
Spółka komandytowa
ul. Twarda 18, Spektrum Tower, 25 p.
00-105 Warszawa
Polska