Kariera

Rekrutacja stała na praktyki w BSJP | bnt

Kancelaria BSJP | bnt nawiąże stałą współpracę ze studentami V roku prawa, absolwentami oraz aplikantami I roku aplikacji radcowskiej/adwockiej.

Nieustannie staramy się dotrzeć do młodych, ambitnych talentów i wspierać ich w dalszym rozwoju u progu kariery. Osobom zainteresowanym współpracą z BSJP | bnt oferujemy ciekawą perspektywę zawodową. Zapewniamy możliwość zdobycia praktyki w gronie doświadczonych prawników, w tym aktywny udział w opracowywaniu nowych rozwiązań dla innowacyjnych branż i stałą opiekę merytoryczną.

Zapewniamy jasno zarysowane możliwości awansu zawodowego i dbamy o równe traktowanie wszystkich współpracowników. Na kandydatów czeka wysoko wyspecjalizowany, międzynarodowo zintegrowany zespół.

Od kandydatów oczekujemy bardzo dobrej znajomość języka angielskiego, wysokiej średniej ocen w trakcie studiów, efektywnej pracy w zespole, predyspozycji organizacyjnych i zaradności życiowej. Bardzo cenne jest dla nas zaangażowanie w pracę na rzecz naszych klientów. Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem.

Wszystkie osoby zainteresowane pracą w kancelarii BSJP | bnt prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym w języku polskim oraz angielskim na adres:
rekrutacja@bsjp.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.


Administratorem Państwa danych osobowych jest BSJP Brockhuis Jurczak Prusak Sroka Nilsson Sp. k. Dowiedz się więcej o ochronie danych