Warunki korzystania

Wyłączne prawo do serwisu internetowego www.bsjp.pl posiada BSJP bnt Brockhuis Jurczak Prusak Sroka Nilsson Zamorska Sp.k. Wszelkie treści znajdujące się na tej stronie podlegają niżej wymienionym warunkom korzystania.

Treści znajdujące się na niniejszej witrynie internetowej służą przekazaniu ogólnych informacji i nie powinny być traktowane jako porady prawne. Pomimo największej staranności w opracowaniu materiałów znajdujących się na stronie, nie ponosimy żadnej odpowiedzialności oraz nie dajemy gwarancji za poprawność, kompletność oraz aktualność oferowanych informacji. Nie bierzemy odpowiedzialności za szkody, które mogą wyniknąć w związku z korzystaniem z treści strony internetowej. Odwiedzający niniejszą witrynę powinni zasięgnąć indywidualnej porady prawnej we wszystkich sprawach w jakikolwiek sposób odnoszących się do ich praw i obowiązków.

BSJP | bnt nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treści z zewnętrznych serwisów internetowych, które odsyłają do naszej witryny.

Treści znajdujące się na niniejszej witrynie internetowej są chronione prawem autorskim. Bez wyraźnej zgody BSJP | bnt na wykorzystywanie zawartych na niej informacji zabronione jest ich przetwarzanie. Fragmenty strony internetowej mogą być drukowane lub kopiowane w celu prywatnego użytku. Zabronione jest jakiekolwiek powielanie oraz rozpowszechnianie treści w celach komercyjnych.

BSJP bnt Brockhuis Jurczak Prusak Sroka Nilsson Zamorska Sp.k. zastrzega sobie prawo do zmian lub aktualizacji informacji umieszczonych w niniejszym serwisie internetowym.